Praca w Polsce Operatorzy Armatur Maszyn

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Wymogi:
Kwalifikacja: nie wymaga się
Doświadczenie pracy : nie wymaga się
Mężczyźni do 50 lat
Zwiążcie się z nami prosto teraz:
Ciał:/Viber +48729 - pokaż numer telefonu - +48729382318
Тel:/Viber +48535 - pokaż numer telefonu - +48535397420
Тel:/Viber: +38067 - pokaż numer telefonu - +380673516598
Warunki pracy:
2 przemiana. Przemiany po 12 godzin w dniu
Opłata: od 14 do 17 złotych netto
Miejsce pracy : Warszawa, Gliwice
Okres pracy : stała
Rodzaj umowy : Umowa polecenia
Pobyt: hostel 400-500 złotych kosztem pracownika, pokoje po 2-4 osobę w pokoju
Robocza odzież i narzędzia : Nadaje pracodawca

Obowiązki:

obsługa obrabiarek armatur (gilotyna)

Towarzyszymy swoich współpracowników na Wszystkich etapach:
- przygotowanie dokumentów dla przedstawienia do ambasady;
- organizacja transferu do miejsca pracy;
- pomoc przy załatwienie karty pobytu;
- prawne wsparcie po całej Polsce.
Możemy dobrać wakat "Pod Was":

Z nami praca w Polsce Wam jest zabezpieczona. My gotowe odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania odnośnie załatwienia dokumentów i warunków pracy przez telefon.
Dzwońcie i otrzymajcie bezpłatną konsultację po telefonach:
Skype: asya.egiyan
Skype: aseyka111977
Еmail: asya.egiyan@gmail.com
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA