Praca w księgowości w Gorzowie Wielkopolskim

Znaleźliśmy 9 ofert

Głowna/y Księgowa/y

Twój zakres obowiązków : - prowadzenie pełnej księgowości spółki - weryfikacja księgowań podległych pracowników - księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego itp. - przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu

2024-01-22 13:09:27
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
GAMAPLAST
94 dni temu z lento.pl

Księgowa/księgowy

Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji

2024-03-14 09:59:32
Silcare Sp. z o. o. sp. k
3,4
42 dni temu z lento.pl

Samodzielny/-a księgowy/-a

People and Work Sp. z o. o. jest grupą firm, która od ponad piętnastu lat specjalizuje się w branży rekrutacyjnej. Oferujemy kompleksowe wsparcie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Stawi

2024-04-03 18:37:50
People and Work
22 dni temu z hrlink.pl

Firma z Gorzowa Wlkp. zatrudni doświadczona księgową

Kancelaria Prawna z Gorzowa Wlkp. zatrudni doświadczoną księgową na pół etatu - z możliwością stałej współpracy na cały etat. Możliwa praca zdalna i na umowę zlecenia. Praca może być wykonywana w swoim miejscu zamieszkania. Obowiązki: - pełna obsługa

2024-03-11 16:27:26
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Spółka
45 dni temu z lento.pl

Referent ds. finansowo-księgowych

Twój zakres obowiązków, księgowanie rachunków w systemie SAP w języku niemieckim,, wsparcie Pracowników grupy Bundesdruckerei przy procesie akceptacji i weryfikacji rachunków,, wyjaśnianie niejasności z dostawcami,, kontrola terminowości..

2024-04-18 13:40:35
iNCO sp. z o.o
7 dni temu z pracuj.pl

Księgowy

Zakres obowiązków:•Prowadzenie kasy głównej•Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych•Bieżąca weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym•Bieżąca analiza kont księgowych•Wystawianie faktur sprzedaży Wymagania:Wymagania konieczn

2024-04-12 18:41:23
od 4700 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wojewódzka i miejska biblioteka publiczna...
13 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Staż z urzędu pracy Staż/fp/- asystent księgowego

Opis zadań:praca biurowa związana z prowadzeniem dokumentacji księgowej Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne, średnie zawodowe, ekonomiczne, średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczneUprawnienia: obsługa komputeraWy

2024-04-17 18:41:21
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Księgowy/ księgowa

Zakres obowiązków:Kompleksowa obsługa kilku obszarów księgowychSporządzanie raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznychWykonanie czynności niezbędnych do zamknięcia miesiąca i roku, w tym sporządzanie i wysyłanie deklaracji VAT, CIT, GU

2024-03-06 18:41:28
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
3,4
50 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Główny księgowy / Główna księgowa

Twój zakres obowiązków, sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości), przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,,..

2024-04-02 09:40:39
BAMA POLAND sp. z o.o
23 dni temu z pracuj.pl