Praca w handlu w Brzesku

Znaleźliśmy 8 ofert

SPRZEDAWCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe - Inne wymagania: Książeczka dla celów sanitarno - epidemiologicznych - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEM

2024-04-09 07:31:14
Green market magdalena szuba
8 dni temu z aplikuj.pl

Kierownik Sklepu | Brzesko

Brzesko Kierownik Sklepu | Brzesko - Mało

2024-04-04 17:05:12
Biedronka
13 dni temu z pracawbiedronce.pl

Zastępca Kierownika Sklepu (Brzesko)

Brzesko Zastępca Kierownika Sklepu (Brzesko) - Mało

Biedronka

SPRZEDAWCA - KASJER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: podstawowe - Inne wymagania: Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej. - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrod

2024-03-27 07:31:24
CENTRUM MARKET S.C. MARTA DZIEDZIC, MONIKA...
21 dni temu z aplikuj.pl

Franczyzobiorca sklepu Żabka w mieście Brzesko

Franczyzobiorca sklepu Żabka w mieście Brzesko | Praca za Rogiem

2024-01-03 12:37:06
Żabka Sp. zoo
105 dni temu z pracazarogiem.pl

Sprzedawca

Zakres obowiązków:Obsługa klienta, kasy fiskalnej, dbanie o porządek na sali sprzedażowej, rozmieszczanie towarów.Praca w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania pożądane: Wykształc

2024-04-08 18:41:20
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
9 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Kierownik Sklepu

Twój zakres obowiązków, Zarządzanie zespołem i sklepem., Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów funkcjonowania sklepu., Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta., Odpowiedzialność za dostępność asortymentu i ekspozycję..

2024-04-07 23:40:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)
2,9
10 dni temu z pracuj.pl

Zastępca Kierownika Sklepu

Twój zakres obowiązków, Planowanie i organizowanie pracy zespołu., Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży., Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów pracy sklepu., Realizacja zamówień.,..

2024-04-05 10:40:38
2,9
12 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w handlu Brzesko