Praca Operator CNC Ulm

Znaleźliśmy 3 oferty

Operator CNC / programista CNC różne lokalizacje

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i..

2024-04-30 09:17:07
Koncepcja Agencja Pracy
Ulm
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Operator CNC

Wymagania: doświadczenie w obsłudze Frezarek sterowanych numerycznie znajomość oprogramowania Heidenhain znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym Mile widziane: auto do dyspozycji na wyjazd Oferujemy: umowę o pracę bezp

2024-04-29 10:30:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Quality Welding Services
okolice Ulm
3 dni temu z praca.pl

Operator CNC - okolice Ulm

Opis stanowiska:Mechaniczna obr óbka części pojedynczych i małych serii za pomocą nowoczesnych maszyn CNCWymagania:Komunikatywny niemieckiDoświadczenie w zawodzieOferujemy:Niemiecką umowę o pracę oraz ubezpieczenieZorganizowanie nocleguPracę od zaraz

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Okolice Ulm
15 dni temu z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ulm