Praca Mechanik Ulm

Znaleźliśmy 3 oferty

Mechanik / Mechatronik do warsztatu samochodów...

Opis stanowiska:Miejsce pracy: autoryzowane serwisy samochodowe w r óżnych miastach w Niemczech jak Ulm, Stuttgart, Hannover, D üsseldorf, Bielefeld, Bremen, Hamburg itd.Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminieUmowa o pracę na

2024-04-17 11:53:54
Rodzaj pracy: Stała
Mechanik / Mechatronik do warsztatu samochod...
Ulm
15 dni temu z jobs.pl

MECHANIK SAMOCHODOW CIEZAROWYCH (m/k)-niemiecka...

ObowiązkiKonserwacja pojazdownaprawa pojazdowserwisowanie p pojazdowwymiana oleju itp. WymaganiaDoświadczenie na stanowisku MECHANIKA POJAZDOW CIEZAROWYCH Ukończona szkoła zawodowa w tym kierunku mile widziana ale nie jest to wymog konieczny Kominika

2024-04-17 11:53:55
Langenau bei Ulm

Mechanik samochodowy

Twój zakres obowiązków, Serwis/naprawy samochodów ciężarowych, przyczep i naczep (silnik, układ hamulcowy, zawieszenie, hydraulika) , Stacjonarne stanowisko pracy, praca w dużym warsztacie ..

2024-04-04 11:40:58
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
W4P Sp. z .o.o
Ulm, Niemcy
28 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ulm