Praca Konstruktor Ukraina

Znaleźliśmy 3 oferty

Młodszy Konstruktor

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - formowanie modeli oraz dokumentacji technicznej CAD w oparciu o standardy wewnętrzne, zewnętrzne oraz wymagania klienta; - tworzenie dokumentacji wykonawczej oraz warsztatowej na potrzeby produkcji; - wprowadzanie zmian konstrukc

2024-04-19 07:30:02
REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o
11 dni temu z aplikuj.pl

Główny Konstruktor

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - projektowanie konstrukcji stalowo-aluminiowych; - opracowywanie dokumentacji dla projektu (PT / PAB); - wykonywanie kalkulacji statycznych i obliczeń wytrzymałościowych; - określanie warunków bezpiecznej eksploatacji konstrukcji;

Konstruktor - możliwość zatrudnienia obywateli...

Zakres obowiązków:projektowanie konstrukcji drewnianych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Uprawnienia: KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, AutoCad-obsługa programu i podstawy tworzenia dokumentacji technicznejIn

2024-04-15 18:41:16
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Sawe sp. z o.o. sp. komandytowa
15 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukraina