Praca Doradca Ukraina

Znaleźliśmy 4 oferty

Doradca Klienta- umowa zlecenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy - zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji - dbanie o najwyższą jakość obsługi WYMAGANIA: - Spróbuj! Nie wymagamy od Ciebie doświadcze

2024-04-14 11:30:27
PeoplePro
6 dni temu z aplikuj.pl

Doradca klienta- umowa zlecenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: · sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy· zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji· dbanie o najwyższą jakość obsługi WYMAGANIA: · nie wymagamy doświadczenia OFERUJEMY: · umow

2024-04-18 11:30:19
ADREAMS
2 dni temu z aplikuj.pl

Dla Lidera branży RTV/AGD/IT Poszukujemy Doradcy Klienta. Dołącz do nas i zostań Expertem ! Zakres obowiązków - sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy - zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji

2024-03-15 11:10:31
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
PeoplePro
36 dni temu z lento.pl

Doradca Klienta Dział Budowlany

Twój zakres obowiązków, profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów,, doradztwo techniczno-asortymentowe,, współtworzenie zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces,, współpracę z innymi działami w celu zapewnienia..

2024-04-17 13:40:33
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PSB - Mrówka
3 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukraina