Praca Ukończone studia w Żywcu

Znaleźliśmy 4 oferty

Magister Farmacji

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów

2024-04-22 10:30:11
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ZIKO Apteka Sp. z.o.o
3 dni temu z praca.pl

Magister- Żywiec

Apteka Słoneczna w ŻYWCU zatrudni MAGISTRA FARMACJI Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, świadcz

2024-04-12 13:10:00
13 dni temu z praca.farmacja.pl

Kierownik robót budowlanych - Inżynier budowy

Twój zakres obowiązków, wspieranie pracy kierownika budowy,, koordynowanie prac podległych pracowników i podwykonawców,, kontrolę zgodności wykonywanych robót z projektem,, przygotowywanie zapytań ofertowych,, udział w zamówieniach materiałów oraz..

2024-04-08 17:40:31
TK-NOVA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...
17 dni temu z pracuj.pl

Inżynier budownictwa

Zakres obowiązków:- Nadzorowanie zgodności prac z przepisami BHP na budowie,- Przygotowywanie dokumentacji i zarządzanie nią,- Nadzorowanie prac na budowie, w tym prac podwykonawców, zgodnie z instrukcjami kierownika budowy. Wymagania: Wynagrodzenie

2024-03-25 18:41:41
31 dni temu z MCK Żywiec

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukończone studia Żywiec