Praca Ukończone studia w Kołobrzegu

Znaleźliśmy 4 oferty

INŻYNIER JAKOŚCI | BRANŻA MOTORYZACYJNA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Zapewnienie jakości procesów produkcyjnych zgodnie z wymaganiami klienta i wymaganiami wewnętrznymiWspieranie organizacji w zakresie obsługi niezgodności i rozwiązywania problemów oraz pracy nad ciągłymi ulepszeniamiOpracowanie i wd

2024-04-11 05:25:34
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Gi group poland s.a
8 dni temu z infopraca.pl

Inżynier Budowy

WS Sp. z o.o. z siedzibą w Siemyślu zatrudni Inżyniera Budowy Do obowiązków pracownika będzie należeć: nadzorowanie zgodności z przepisami BHP na budowie przygotowywanie dokumentacji i zarządzanie nią sporządzanie przedmiarów robót nadzorowanie..

2024-02-13 08:04:34
WS SP Z.O.O
66 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Magister Farmacji

Oczekujemy? wyższego wykształcenia farmaceutycznego, czynnego prawa do wykonywania zawodu, otwartości i empatii w pracy z Pacjentem

2024-01-27 17:07:03
Gemini Polska
83 dni temu z geminipolska.com.pl

Inżynier budowy - instalacje sanitarne

Twój zakres obowiązków, współpraca z kierownikiem budowy, nadzorowanie pracowników i podwykonawców, zamawianie materiałów, sporządzanie przedmiarów robót, sporządzanie kosztorysów ofertowych, tworzenie kart zatwierdzenia materiałów,..

2024-03-20 13:40:40
INWENTECH GROUP Sp. z o. o
30 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukończone studia Kołobrzeg