Praca Pracownik remontowy Tilburg

Znaleźliśmy 2 oferty

PRACOWNIK REMONTOWY (GWARANTOWANE GODZINY PRACY)

Praca dla osoby wykonującej drobne prace remontowe w obiektach mieszkalnych E &A na terenie całej Holandii z mile widzianą znajomością języka angielskiego lub holenderskiego.Podstawowym zajęciem pracownika remontowego jest montowanie mebli, drobnych

2024-04-18 21:25:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
E A Sp. z o.o
Tilburg / Holandia
13 dni temu z infopraca.pl

PRACOWNIK REMONTOWY (GWARANCJA GODZIN)

Opis stanowiska:wykonywanie drobnych prac remontowych/naprawczych na lokacjachmalowanie lokacji wewnątrz zapewnienie sprawności użytkowania obiekt ów mieszkalnychWymagania:odpowiedzialność, samodzielnośćdobra organizacja pracy własnejumiejętność wyko

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Tilburg
14 dni temu z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Tilburg