Praca Operator wózka widłowego Tilburg

Znaleźliśmy 3 oferty

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO z doświadczeniem‼

Masz uprawnienia na wózek widłowy i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiejętności w Holandii! Mamy oferty w całym kraju! Możesz pracować dla tak znanych firm jak CEVA, GXO, czy DHL - sam wybierz! Co oferujemy? - Atrakcyjną stawkę..

2024-04-30 12:36:33
OTTO Work Force
5,0
Tilburg
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Operator wózka widłowego bocznego - art. spożywcze...

Opis stanowiska:obsługa w ózka widłowgo bocznego (reachtruck)zbieranie zam ówień za pomocą skanerarozdzielanie zam ówień do odpowiedniego klientaobsługa elektrycznego w ózka EPT oraz LLOProzładunek i załadunek towaruWymagania:znajomość języka angiels

2024-04-17 11:53:54
Rodzaj pracy: Stała
Tilburg
14 dni temu z jobs.pl

Operator wózka widłowego bocznego - reachtruck

Potrafisz operować wózkiem widłowym bocznym? Szukasz pracy na dłuższy okres? Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Obecnie mamy wolne stanowiska pracy w magazynie z produktami oraz częściami elektronicznymi i AGD w Tilburgu - Holandia. znajomość języka ang

2024-01-29 21:25:47
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Green Talent
Tilburg
93 dni temu z infopraca.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Tilburg