Praca Spawacz Szwecja

Znaleźliśmy 4 oferty

Spawacz 136, 111 - Szwecja

Zakres obowiązków:spawanie i montaż konstrukcji budowlanych (praca głównie na hali)praca na podstawie rysunkukontrola jakości wykonanych pracWymagania:spawanie metodą 136 i 111 - min 3 lata doświadczeniaaktualne uprawnienia 136 (warunek konieczny)dob

2024-04-26 21:25:42
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Baltix.se sp. z o.o
4,2
2 dni temu z infopraca.pl

Spawacz - Operator robota spawalniczego - Szwecja

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - spawanie elementów stalowych po robocie spawalniczym - obsługa robota spawalniczego (bez programowania) - obsługa elektronarzędzi - kontrola jakości wykonanych prac WYMAGANIA: - spawanie metodą 135 - min 2 lata doświadczenia - do

2024-04-26 07:30:13
4,2
2 dni temu z aplikuj.pl

Spawacz 135

Zakres obowiązk ówpraca w firmie produkcyjnejspawanie i montaż element ów maszyn i urządzeńszlifowaniekontrola jakości wykonanych pracWymaganiaspawanie metodą 135 - min 3 lata doświadczeniadobra znajomość rysunku technicznegodoświadczenie w pracach w

2024-04-26 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
2 dni temu z jobs.pl

Spawacz 135

Spawacz 135 Obowiązki praca w firmie produkcyjnej spawanie i montaż elementów maszyn i urządzeń szlifowanie kontrola jakości wykonanych prac Wymagania spawanie metodą 135 - min 3 lata doświadczenia dobra znajomość rysunku technicznego doświadczenie w

2024-04-27 11:00:28
4,2
Älmhult
Wczoraj z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Szwecja