Praca Serwisant Szwecja

Znaleźliśmy 5 ofert

Serwisant pomp przemysłowych

Zakres obowiązków: serwis, naprawa i renowacja pomp i instalacji pompowych (wodno-kanalizacyjnych, przemysłowych, energetycznych) montaż wykonywanie zadań na warsztacie i u klienta raportowanie wykonanych prac

2024-05-13 10:10:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Baltix.se sp. z o.o
4,2
2 dni temu z praca.pl

Serwisant pomp przemysłowych - Szwecja

Zakres obowiązków:serwis, naprawa i renowacja pomp i instalacji pompowych (wodno-kanalizacyjnych, przemysłowych, energetycznych)montażwykonywanie zadań na warsztacie i u klientaraportowanie wykonanych pracWymagania:wykształcenie średnie techniczne lu

2024-05-10 21:25:38
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
4,2
5 dni temu z infopraca.pl

Zakres obowiązk ówserwis, naprawa i renowacja pomp i instalacji pompowych (wodno-kanalizacyjnych, przemysłowych, energetycznych)montażwykonywanie zadań na warsztacie i u klientaraportowanie wykonanych pracWymaganiawykształcenie średnie techniczne lub

2024-05-11 11:53:54
Rodzaj pracy: Stała
4 dni temu z jobs.pl

Serwisant Pomp Przemysłowych - Szwecja

Baltix.se – Agencja Zatrudnienia nr 22373 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kand

2024-04-29 10:12:01
11000 - 18000 zł
4,2
16 dni temu z pl.europa.jobs

Serwisant Pomp Przemysłowych

Serwisant Pomp PrzemysłowychObowiązki serwis, naprawa i renowacja pomp i instalacji pompowych (wodno-kanalizacyjnych, przemysłowych, energetycznych) montaż wykonywanie zadań na warsztacie i u klienta raportowanie wykonanych prac Wymagania wykształcen

2024-05-11 11:00:18
4,2
Göteborg
4 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Szwecja