Praca Operator maszyn cnc Szwecja

Znaleźliśmy 5 ofert

Programista - operator maszyn CNC - Szwecja

Zakres obowiązków:obsługa i programowanie centrum obróbczego, frezarekprogramowanie z poziomu maszyny (sterowanie Heidenhain)praca na podstawie rysunku i dokumentacji technicznejkontrola jakości wykonanych detalidbanie o stanowisko pracyWymagania:min

2024-04-26 21:25:42
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Baltix.se sp. z o.o
4,2
Wczoraj z infopraca.pl

Programista - Operator maszyn CNC (Mazatrol)...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa oraz programowanie z poziomu pulpitu obrabiarek Mazak Integrex - praca na podstawie rysunku i dokumentacji technicznej - kontrola jakości wykonanych detali - dbanie o stanowisko pracy WYMAGANIA: - min. 3 lata doświadczeni

2024-04-26 18:30:15
4,2
Wczoraj z aplikuj.pl

Programista - operator maszyn CNC

Zakres obowiązk ówobsługa i programowanie centrum obr óbczego, frezarekprogramowanie z poziomu maszyny (sterowanie Heidenhain)praca na podstawie rysunku i dokumentacji technicznejkontrola jakości wykonanych detalidbanie o stanowisko pracyWymaganiamin

2024-04-26 11:53:55
Wczoraj z jobs.pl

Programista - operator maszyn CNC (Heidenhain) Nowe

Programista - operator maszyn CNC (Heidenhain)Obowiązki obsługa i programowanie centrum obróbczego, frezarek programowanie z poziomu maszyny (sterowanie Heidenhain) praca na podstawie rysunku i dokumentacji technicznej kontrola jakości wykonanych det

2024-04-27 11:00:27
4,2
Grängesberg
Dzisiaj z gowork.pl

Programista - Operator maszyn CNC (Mazatrol)

Programista - Operator maszyn CNC (Mazatrol)Obowiązki obsługa oraz programowanie z poziomu pulpitu obrabiarek Mazak Integrex praca na podstawie rysunku i dokumentacji technicznej kontrola jakości wykonanych detali dbanie o stanowisko pracy Wymagania

2024-04-16 11:00:15
4,2
Finspång
11 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Szwecja