Praca Lekarz Szwecja

Znaleźliśmy 2 oferty

Lekarz weterynarii

Zakres obowiązków:Poszukujemy doświadczonych lekarzy weterynarii do kilku naszych klinik w Szwecji. Poszukujemy głównie lekarzy weterynarii z doświadczeniem w leczeniu małych zwierząt, ale w niektórych lokalizacjach potrzebujemy również lekarzy weter

2023-12-19 18:41:04
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Evidensia djursjukvård ab
122 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

Zakres obowiązków:Dzięki nam masz możliwość pracy z kilkoma różnymi gatunkami zwierząt i każdy dzień jest inny. Nasza praca obejmuje zarówno pracę w klinikach ze zwierzętami, jak i pracę „w terenie”, kiedy odwiedzamy naszych klientów w oborach i staj

2023-12-18 18:41:08
Distriktsveterinärerna
123 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Szwecja