Praca Regipsiarz Szwajcaria

Znaleźliśmy 5 ofert

Regipsiarz - Szwajcaria

Agencja Pracy Euro Group wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5761, dla swojego partnera w Szwajcarii prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko regipsiarz. Wymagania: - wykształcenie kierunkowe - doświadczenie w..

2024-04-22 09:17:58
EURO GROUP Łukasz Koszur
4,2
3 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Trockenbauer Monter GK / Regipsiarz - 3 duże...

Obowiązki:montaż płyt gipsowo-kartonowychWymagania:doświadczenie przy montażu płyt GKznajomość języka niemieckiegow przypadku team ów wymagana znajomość j. niemieckiego u jednej osobyOferujemy:Szwajcarska pełna umowa o pracę z pełnymi świadczeniami s

2024-04-17 11:53:48
Rodzaj pracy: Stała
SWISS RECRUITER SP. Z O.O. (KRAZ. 26036
Baden
8 dni temu z jobs.pl

Opis stanowiska:montaż płyt gipsowo-kartonowychWymagania:doświadczenie przy montażu płyt GKznajomość języka niemieckiegow przypadku team ów wymagana znajomość j. niemieckiego u jednej osobyOferujemy:Szwajcarska pełna umowa o pracę z pełnymi świadczen

Baden

Trockenbauer Monter GK / Regipsiarz

SWISS RECRUITER SP. Z O.O. (KRAZ. 26036)Jesteśmy wiodącą firmą, która prowadzi rekrutacje głównie dla największych Szwajcarskich firm z branży budowlanej, przemysłowej oraz branży technologii informacyjnych (IT). Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio

2024-04-24 11:00:17
SWISS RECRUITER SP. Z O.O
Baden
Wczoraj z gowork.pl

Regipsiarz

Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko regipsiarz. RegipsiarzObowiązki montaż płyt regipsowych oraz budowaniem z nich ścianek, sufitów podwieszanych i innych konstrukcji. Wymagania komunik

2024-04-04 11:00:27
NJU JOB sp. z o.o
4,6
Lucerna
21 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Szwajcaria