Praca Spawacz MAG Stuttgart

Znaleźliśmy 3 oferty

Spawacz MAG

Opis stanowiska:Spawanie MAG / spoina prostokątna w pozycji PC/PFSpawanie konstrukcji stalowych na podstawie rysunk ówWymagania:Komunikatywny niemiecki / angielskiAktualne certyfikaty spawalniczeOferujemy:Niemiecką umowę o pracę oraz ubezpieczenieZor

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Okolice Stuttgartu
15 dni temu z jobs.pl

Spawacz MAG - od 3000 E U R NETTO

Niemcy(Cały kraj)Firma Maximus to niemiecka agencja pracy oferująca legalne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach dla pracowników z Polski i innych krajów europejskich. Spawacz MAG - od 3000 E U R NETTO Opis stanowiska i wymagania Spawanie konstrukc

2024-04-29 18:00:07
Maximus Personaldienstleistungen GmbH
Stuttgart
3 dni temu z gowork.pl

Spawacz MAG praca na poludniu Niemiec, jezyk...

Firma IMS GmbH- Jedna z najdłużej działających firm w Niemczech, rok założenia 1979. Zatrudniamy pracowników z różnych branży m.in. dla: spawaczy, monterów instalacji elektrycznych, hydraulicznych, ślusarzy, malarzy, stolarzy. Posiadamy miejsca pracy

2024-04-29 18:00:08
IMS GmbH Hamburg
Stuttgart

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Stuttgart