Praca Spawacz MAG Frankfurt

Znaleźliśmy 4 oferty

Spawacz MAG / TIG

Opis stanowiska Prace spawalnicze na hali

2024-04-24 13:20:05
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Rübsam Fachkräfte GmbH & Co. KG
4 dni temu z praca.pl

Spawacz MAG - TIG

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Posiadamy oferty pracy głównie w centralnych Niemczech oraz górnej Bawar

2024-04-24 11:00:17
Pośrednictwo Pracy Soberka
Frankfurt nad Menem
4 dni temu z gowork.pl

Spawacz Mag dużo godzin, bez językaa

Spawacz Mag dużo godzin, bez językaaObowiązki Stanowisko: spawanie stali czarnej Praca stała w jednym zakładzie w Frankfurt nad Menem Stawka 15e+15e dieta+śliczne darmowe zakwaterowanie. Pokoje 2os i 1os Pracujemy po 12 godzin od poniedziałku do piąt

2024-04-16 11:00:17
Strefapracy.com Sp. z o.o
12 dni temu z gowork.pl

Spawacz Mag dużo godzin, bez językaaa

Spawacz Mag dużo godzin, bez językaaaObowiązki Stanowisko: spawanie stali czarnej Praca stała w jednym zakładzie w Frankfurt nad Menem Stawka 15e+15e dieta+śliczne darmowe zakwaterowanie. Pokoje 2os i 1os Pracujemy po 12 godzin od poniedziałku do pią

2024-04-04 11:00:26
24 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Frankfurt