Praca Pracownik ogólnobudowlany Stuttgart

Znaleźliśmy 3 oferty

Pracownik ogólnobudowlany (wykończenia) Nowe

!! PRACA W NIEMCZECH bez języka !! tel. +48 666 50 40 99 *Poszukujemy: pracownika ogólnobudowlanego (malowanie, szpachlowanie, tapetowanie, regipsy, docieplenia oraz tynki) ! południe Niemiec *Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę na czas..

2024-04-29 09:45:58
1380 - 1600 zł
RALEN GROUP
Stuttgart
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Pracownik ogólnobudowlany Niemcy. Darmowe zakwaterowanie...

Opis stanowiska:Pracownik og ólnobudowlany Niemcy. Darmowe zakwaterowanie. Praca Niemcy od zaraz. Pracownik budowlany, kt óry przygotuje ściany do malowanie (szlifowanie, gruntowanie).Wymagania:wymagany niemieckidoświadczeni w budowlanceautoOferujemy

2024-04-26 11:53:59
Rodzaj pracy: Stała
Stuttgart
3 dni temu z jobs.pl

Pracownik ogólnobudowlany Niemcy. Darmowe zakwaterowanie... Nowe

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:Pracownik ogólnobudowlany Pracownik ogólnobudowlany Niemcy. Darmowe zakwaterowanie. Praca Niemcy od zaraz. Pracownik budowlany. Miejsce pracy: Stuttgart (Niemcy)Numer referencyjn

2024-04-29 18:00:10
INJOBS.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Stuttgart
Dzisiaj z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Stuttgart