Praca Frezer Stuttgart

Znaleźliśmy 2 oferty

Frezer

WYMAGANE: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1) Doświadczenie w dziedzinie mechaniki obróbki skrawaniem, ze specjalizacją w zakresie frezowania OFERUJEMY: Wynagrodzenie 2960/3160 euro netto, na rękę Niemiecką umowę o pracę Świadczenia przy

2024-04-16 16:50:20
Rodzaj pracy: Stała
ASMO Solutions
5,0
13 dni temu z gratka.pl

Frezer CNC - Soraluce, Matec, Correa - Heidenhain...

Opis stanowiska:Praca dla profesjonalnej rodzinnej firmy w okolicy HeilbronnProdukcja dużych części do 30 ton (na Solaruce zazwyczaj 3 - 5 ton); części do inżynierii mechanicznej, konstrukcji budowlanych, branży samochodowejSamodzielne ustawianie i o

2024-04-28 11:53:49
Stuttgart
Wczoraj z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Stuttgart