Praca Przygotowywanie posiłków w Szklarska Poręba

Znaleźliśmy 3 oferty

Kucharz

Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców..

2024-03-27 16:37:12
Platinum Mountain Hotel & SPA
20 dni temu z erecruiter.pl

Kucharz

Mały, kameralny hotel przy wyciągu na Szrenicę zatrudni osobę na stanowisko Kucharza. Czas pracy oraz forma zatrudnienia - do uzgodnienia

2024-03-25 10:59:14
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Hotel Willa Odkrywców
22 dni temu z lento.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:przygotowywanie posiłków dla gości hotelowych, gotowanie, smażenie, pieczenie, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: dyspozycyjność, solidność, schludność, uc

2024-04-03 18:41:37
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wba europa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
13 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Podobne oferty pracy

Usługi pomocy przy przygotowywaniu posiłków

Zakres obowiązków:Czynności pomocy przy przygotowywaniu posiłków. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLNRodzaj umow

2024-04-05 18:41:11
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A
11 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Przygotowywanie posiłków Szklarska Poręba

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 164 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy