Praca Prawo jazdy kat. C w Turku

Znaleźliśmy 1 ofertę

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E

Firma HANA Juliusz Szmagaj zatrudni kierowcę z kategorią C+E. Praca na terenie UE, głównie Niemcy. Trasy tygodniowe z zjazdami na weekend lub w innej formie do ustalenia. Atrakcyjne warunki. Kontakt: 880900323

2024-04-23 10:28:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
HANA Juliusz Szmagaj
2 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy
Oferta sponsorowana

Pracownik fizyczny/Wiercenie studni- wymagane... Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Prace przy wierceniu studni, - Roboty instalacyjne dla ujęć wody pitnej, - Obsługa próbnych pompowań, instalacja pomp głębinowych, instalacja armatury wodociągowej, - Obsługa maszyn. WYMAGANIA: - Chęć do pracy, - Doświadczenie pr

2024-04-25 07:30:09
Pracownicy Budowlani Sp. z o. o
Łódź +73km
aplikuj.pl

Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (prawo jazdy...

Zakres obowiązków:Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki.Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze.Budowanie długotrwałych relacji z klientem.Efektywne wprowadzanie nowych produktów.Wymagania:Miejsce zamieszkania w pobliżu wybra

2024-03-13 21:25:34
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
BAKOMA SP. Z O. O
Poznań +116km
43 dni temu z infopraca.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. C Turek