Praca Prawo jazdy kat. C w Kole

Znaleźliśmy 3 oferty

Kierowca kat. C

AUTO HANDEL zatrudni kierowcę z prawem jazdy kat. C​​​​​​​ Transport krajowy, wyjazdy z Koła - chłodnia! Codziennie powroty do bazy. Więcej informacji pod numerem telefonu 507 152 335

2024-01-09 08:57:42
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Auto Handel
111 dni temu z lento.pl

Kierowca kat C w transporcie miedzynarodowym

Zatrudnimy pracownika na stanowisku KIEROWCA w transporcie międzynarodowym. Wymagania: prawo jazdy kat. C. Kontakt: 603 893 229

2024-02-28 13:35:13
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
KOLHAT
61 dni temu z lento.pl

Zatrudnię kierowcę kat C+E

Zatrudnię kierowcę Kat C+E w transporcie krajowym i międzynarodowym. Pracodawca - okolice Koła. Więcej informacji pod nr tel. 603 893 229

2024-02-07 13:29:23
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PPUH
82 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy
Oferta sponsorowana

Pracownik fizyczny/Wiercenie studni- wymagane...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Prace przy wierceniu studni, - Roboty instalacyjne dla ujęć wody pitnej, - Obsługa próbnych pompowań, instalacja pomp głębinowych, instalacja armatury wodociągowej, - Obsługa maszyn. WYMAGANIA: - Chęć do pracy, - Doświadczenie pr

2024-04-25 07:30:09
Pracownicy Budowlani Sp. z o. o
Łódź +74km
aplikuj.pl

Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (prawo jazdy...

Zakres obowiązków:Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki.Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze.Budowanie długotrwałych relacji z klientem.Efektywne wprowadzanie nowych produktów.Wymagania:Miejsce zamieszkania w pobliżu wybra

2024-03-13 21:25:34
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
BAKOMA SP. Z O. O
Poznań +120km
47 dni temu z infopraca.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. C Koło

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 305 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy