Praca Prawo jazdy kat. C w Katowicach

Znaleźliśmy 5 ofert
Oferta Regionalna

Koordynator/Rekrutacja Opiekunów Osób starszych Nowe Top ogłoszenie

Estinapflege poszukuje Koordynatora/Rekrutacja Opiekunów Osób starszych Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży usług pielęgnacyjnych, z siedzibą w Zielonej Górze Poszukujemy doświadczonego Koordynatora/Rekrutacja Opiekunów Osób..

2024-04-26 10:27:30
1800 - 4000 zł
Estinapflege
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Kierowca kat c praca

Zatrudnimy kierowca kat c praca w tak zwanym miejscu wszelkie informacje i zapytania telefonicznie

2024-04-21 16:43:14
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Dodatkowa
DAV CAR
5 dni temu z lento.pl

PRACOWNIK FIZYCZNY (Z PRAWEM JAZDY KAT. C)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C - Inne wymagania: Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagana umiejętność pracy w grupie. - Przeznaczone wyłączn

2024-04-11 07:31:15
KATOWICKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT TELEKOMUNIKACYJNYCH...
3,2
15 dni temu z aplikuj.pl

Kierowcy kat. C i CE - POSZUKIWANI!

Szukasz pracy jako kierowca kat C lub C+E i chciałbyś pracować na holenderskim kontrakcie? W takim razie trafiłeś w dobre miejsce! Zajmujemy się długoterminowym zatrudnieniem specjalistów z branży logistycznej pochodzących z różnych rejonów Europy. J

2024-04-10 16:00:05
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
247drive
16 dni temu z lento.pl

Kierowca KAT. C

Twój zakres obowiązków, dystrybucja towarów,, terminowa realizacja dostaw,, załadunek i wyładowywanie towaru,..

2024-04-15 10:41:10
Kompania Dystrybucyjna Tedi
3,0
11 dni temu z pracuj.pl

Pracownik fizyczny (z prawem jazdy kat. c)

Zakres obowiązków:- Firma wykonuje kompleksowe zadania w branży budownictwa komunikacyjnego i teleinformatycznego. Praca w terenie przy budowie kanalizacji kablowej. Praca w grupie. Obsługa mikrokoparki. Wykonywanie poleceń przełożonego.- Miejsce wyk

2024-04-10 18:41:23
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
3,2
16 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. C Katowice