Praca Prawo jazdy kat. B w Zielonej Górze

Znaleźliśmy 3 oferty

Praca kierowca busa międzynarodowy do 3,5 t kat.B

Firma Transport Spedycja Bazylewicz poszukuje osoby na stanowisko : KIEROWCA KAT.B - Transport Międzynarodowy do 3,5t Miejsce pracy: Kraje EU Wymagania: Tylko osoby z Polski Prawo jazdy kategorii B Odpowiedzialność za powierzone mienie Pracowitość Pu

2024-04-18 03:48:11
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Transport Spedycja Bazylewicz
2 dni temu z lento.pl

Kierowca Kat. B

REN Sp. z o. o. jeden z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej wchodzący w skład Grupy Kapitałowej Specjał poszukuje pracowników na stanowisko: Kierowca kat. B Kierowca Kat. B Kierowcy

2024-04-09 12:37:06
REN Sp. z o. o
11 dni temu z hrlink.pl

PRACA Kierowca kat.B TAXI / Bolt / Uber

Jeśli lubisz jazdę samochodem i chcesz na tym zarabiać poszukujemy właśnie Ciebie! Wymagania: • Ukończone 21 lat • Prawo jazdy kat.B od min.1 roku • Doświadczenie w czynnym prowadzeniu pojazdu • Aktualne badania lekarskie • Zaświadczenie o niekaralno

2024-03-01 07:24:24
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
50 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (prawo jazdy...

Zakres obowiązków:Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki.Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze.Budowanie długotrwałych relacji z klientem.Efektywne wprowadzanie nowych produktów.Wymagania:Miejsce zamieszkania w pobliżu wybra

2024-03-13 21:25:34
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
BAKOMA SP. Z O. O
Poznań +109km
38 dni temu z infopraca.pl

KIEROWCA BUSA - PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania: polski paszport, prawo jazdy kategorii B.window.addEvent('load', function() { var djcfpagebreak_acc = new Fx.Accordion('.djcf_tabs .accordion-toggle', '.djcf_tabs .accordion-body', { a

2024-01-20 15:05:11
Słubice +78km
91 dni temu z slubice24.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. B Zielona Góra

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 212 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy