Praca Operowanie wózkiem widłowym w Mławie

Znaleźliśmy 4 oferty

Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego - Załadunek Klatek - zapewniamy transport Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co..

2024-04-05 15:08:45
5500 - 6500 zł
Cedrob S.A
22 dni temu - aplikuj przez Nuzle

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Uprawnienia: planowanie i organizacja pracy własnej,praca w zespole - Inne wymagania: 3 miesiące doświadczenia zawodowego w pracy na regałac

2024-04-09 07:31:14
WIPASZ S.A
3,2
18 dni temu z aplikuj.pl

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO w Zakładzie Kontraktacji...

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynam

2024-03-19 13:07:47
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Cedrob S.A
39 dni temu z lento.pl

Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Zakres obowiązków: - rozmieszczenie towaru zgodnie z przyjętymi lokalizacjami regałowymi; - obsługa skanera mobilnego; - należyte zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniami; - dbałość o powierzony sprzęt; - wydawanie towaru wg zasad FIFO oraz FEFO Wym

2024-04-08 18:41:22
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
WIPASZ S.A
3,2
19 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Mława