Praca Technolog Niemcy

Znaleźliśmy 4 oferty

Ustawiacz Wtryskarek / Technolog Tworzyw Sztucznych

Opis stanowiska:Ustawiacz wtryskarek do produkcji element ów z tworzyw stycznychOptymalizacja proces ów produkcyjnychKontrola jakościWymagania:Wykształcenie kierunkowe lub kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuZnajomość języka niem

2024-04-17 11:53:47
Rodzaj pracy: Stała
Traunstein
12 dni temu z jobs.pl

Malarz / Tapeciarz / Technolog robót wykończeniowych...

Opis stanowiska:Miejsce pracy: 88045 Friedrichshafen, Badenia-Wirtembergia południowe NiemcyPraca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminieUmowa o pracę na czas nieokreślony z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z sied

2024-04-17 11:53:54
Malarz / Tapeciarz / Technolog rob t wykończeniowych...
Konstanz

Malarz / Tapeciarz / Technolog robót wykończeniowych

Malarz / Tapeciarz / Technolog robót wykończeniowych, komunikatywny niemiecki i auto, Friedrichshafen południowe Niemcy || Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy do miasta Friedrichsha

2024-04-23 11:00:07
PolFach
Konstancja
6 dni temu z gowork.pl

Technolog żywności - asystent

Zakres obowiązków:Rozwój, optymalizacja i śledzenie konserwacji autonomicznej (wraz z członkami zespołu).Wspieranie zespołów w opracowywaniu planu pracy w zakresie utrzymania poziomu oraz w przygotowaniu audytuUtrzymanie jakościOdświeżanie i utrwalan

2024-01-29 18:48:17
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Jack link's - lsi - germany gmbh
Guben, Niemcy
91 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Niemcy