Praca Szef Kuchni Niemcy

Znaleźliśmy 4 oferty

Szef kuchni w Domu seniora (Niemcy)

Dla naszego Klienta – sieci renomowanych domów seniora na terenie Niemiec poszukujemy: Szefa kuchni Lokalizacja: Kleinmachnow (okolice Berlina) Zadania na tym stanowisku: tworzenie planó

2024-04-20 10:14:17
3000 zł
Opiekunki 365 / HeimWork
2,0
Kleinmachnow
4 dni temu z pracawopiece.pl

Szef Kuchni, Diepholz, Niemcy

Opis stanowiska:organizacja zespołu kucharzy i pracownik ów zaplecza kuchnizarządzanie funkcjonowaniem restauracji, bankiet ów, konferencji i imprez okolicznościowychkontrola koszt ów, zarządzanie zapasami i zam ówieniami surowc ówdbałość o maksymali

2024-04-17 11:53:56
Rodzaj pracy: Stała
Link2work spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Diepholz
7 dni temu z jobs.pl

Kelner/KUCHARZ/Szef Kuchni/Pokojówka/inne na...

Uczciwe oferty pracy na STAŁE lub w Hotelu na liczne stanowiska m.in: Pokojówka/Kelner/Kucharz/Kosmetyczka/Szef Kuchni/Recepcjonista/Konserwator Niemieckie umowy bezpośrednio z hotelem! Różne lokalizacje! Pokojówka/owy oraz pomoc kuchenna: wymagany p

2024-04-08 12:16:04
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Hotel - bezpośrednio
16 dni temu z lento.pl

Kucharz - szef kuchni

Zakres obowiązków:Praca w różnych hotelach i restauracjach stowarzyszonych w DEHOGA – Stowarzyszeniu Saksońskich Restauratorów i Hotelarzy Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweJęzyki: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średn

2024-02-17 18:40:58
Agentur für arbeit bautzen
Bautzen, Niemcy
67 dni temu z Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Niemcy