Praca Sprzedawca Niemcy

Znaleźliśmy 4 oferty

Sprzedawca truskawek w NIEMCZECH

Obstbauer Kraus poszukuje osób w różnym wieku (ukończone 18 lat)mogą być również pary do sprzedaży truskawek Bawaria Niemcy przewidywany okres zatrudnienia około 3 miesiące (maj,czerwiec,lipiec) lub na 6 tygodni termin do uzgodnienia,prawo jazdy mile

2024-05-16 03:32:44
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Sezonowa
obstbauer-kraus
3 dni temu z lento.pl

Sprzedawca Truskawek Bawaria (Niemcy)

Obstbauer Kraus poszukuje sprzedawców truskawek (miłych sympatycznych nie nadużywających alkoholu) Niemcy Bawaria okres zatrudnienia około 3 miesiące ( maj.czerwiec.lipiec) zapewniamy zakwaterowanie prawo jazdy mile widziane Wymagania: język niemieck

2024-05-10 16:42:05
9 dni temu z lento.pl

Miterbeiter im Verkauf - Sprzedawca w piekarni...

Twoje zadania to:Doradztwo dla klient ówDziałalność piekarnicza i kasjerskaProdukcja przekąsek i specjał ów kawowychCo powinieneś zabrać ze sobą:Komunikatywna znajomość języka niemieckiegoZ pasją sprzedajemy nasze wypiekiCiesz się kontaktem z ludźmiD

2024-05-06 11:53:47
Rodzaj pracy: Stała
Niemcy
13 dni temu z jobs.pl

Sprzedawca / kelner

Sprzedawca / kelner Obowiązki obsługa gości przyjmowanie i realizowanie zamówień w kuchni i na barze prace porządkowe przed i po zamknięciu restauracji Wymagania znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację mile widzi

2024-05-11 11:00:17
GoodJob Marcin Pawlikowski
Rostock
8 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Niemcy