Praca Ochroniarz Niemcy

Znaleźliśmy 4 oferty

POMOCNIK PRODUKCJI- ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN/ NIEMCY

STANOWISKO- POMOCNIK PRODUKCJIMIEJSCE PRACY- Dassel- Markoldendorf/ NIEMCYOPIS STANOWISKA: Proste i łatwe do nauczenia czynności w produkcji biologicznych środków ochrony roślin Obsługa maszyn półautomatycznych Przygotowanie biologicznych środków och

2024-04-18 21:25:41
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Dodatkowa
Dako Job Center
Niemcy
7 dni temu z infopraca.pl

STANOWISKO- POMOCNIK PRODUKCJIMIEJSCE PRACY- Dassel- Markoldendorf/ NIEMCYOPIS STANOWISKA:produkcja nawozów - biologiczne środki ochrony roślin, obsługa maszynobsługa urządzeń/ linii produkcyjnejkontrola jakości, prace porządkowe na magazynie (w tym

2024-04-05 21:25:39
Niemcy
20 dni temu z infopraca.pl

Inżynier. Inżynieria procesowa, inżynieria chemiczna...

Opis stanowiska: • Zarządzanie projektami z zakresu chemicznej/biotechnologicznej inżynierii procesowej. • Opracowywanie, planowanie procesow proceduralnych, komponenty i zakłady produkcyjne. • Wsparcie inżynierii procesowej naszych zakład ów produkc

2024-03-20 11:53:53
Rodzaj pracy: Stała
Burghausen
36 dni temu z jobs.pl

Technik/ Inżynier. Inżynier projekt. Branża ochrony...

Prowadzimy rekrutację bezpośrednią dla firm niemieckich w wymienionej branżyWymagania:Kilkuletnie doświadczenie w w/w branżyZnajomość języka niemieckiego - wym óg koniecznyPrawo jazdy kategorii B i własny samoch ódUmiejętność pracy w grupieGotowość p

Niemcy

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Niemcy