Praca Laminator Niemcy

Znaleźliśmy 5 ofert

Laminator bez wymaganego języka (kilka ofert)...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis stanowiska: - doświadczenie w laminowaniu ręcznym i montażu - 1 zmiana DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE : - metoda laminowania: laminowanie ręczne z elementami finishu (cięcie mat szklanych, obróbka powierzchni - szlifowanie, poler

2024-04-18 17:58:15
Jobwise Łukasz Frankowski
Niemcy
8 dni temu z aplikuj.pl

2024-04-18 15:30:19
Niemcy

Laminator

Laminator - Stała praca na terenie Niemiec: Mochau oraz Dobeln LaminatorMożliwe stanowiska: Laminator Asystent laminowania/obcinarek Wymagania Własny transport Doświadczenie zawodowe Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Oferujemy 2.230 EUR net

2024-04-24 11:00:16
Strefapracy.com Sp. z o.o
Döbeln
2 dni temu z gowork.pl

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje : Laminator bez wymaganego językaLokalizacja:KoblencjaLingenHamburg Laminator bez wymaganego języka

2024-03-27 11:00:15
Hamburg
30 dni temu z gowork.pl

Laminator z językiem Niemieckim. 150 km od Zgorzelca!

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje : Laminator z językiem NiemieckimLokalizacja:04720 Mochau (150 km od Zgorzelca) Laminator z językiem

2024-03-19 07:00:44
Drezno
38 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Niemcy