Praca Naprawa samochodów w Tomaszowie Mazowieckim

Znaleźliśmy 3 oferty

Mechanik

Zakres obowiązków:kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń; naprawa, montaż, konserwacja, remonty i przegląd przydzielonych maszyn. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczneUprawnienia: czytanie rysunków tech

2024-04-05 18:41:15
od 5350 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Ceramika Paradyż Sp. z o. o
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Mechanik

Twój zakres obowiązków, Naprawa i konserwacja maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną w celu zapewnienia ciągłości maszyn;, Bieżące wspieranie działu Produkcji w naprawie i serwisie maszyn i urządzeń;, Prowadzenie działań prewencyjnych w zakresie..

2024-03-25 14:41:07
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Megatech Industries Tomaszow Sp. z o.o
31 dni temu z pracuj.pl

Mechanik

MechanikTwój zakres obowiązków Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń technicznych znajdujących się na terenie zakładu Wykonywanie precyzyjnych przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja Usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń Dba

2024-02-16 11:00:13
Balex Metal Sp z o.o
69 dni temu z gowork.pl