Praca na nocki w Sarnia Zwola

Znaleźliśmy 1 ofertę

Dozorca

Zakres obowiązków:Dozór firmy w godzinach nocnych, pomoc przy pracy w tartaku. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: Brak nałogów. Mile widziane doświadczenie w pracy w tartaku. Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLNRodz

2024-02-22 18:41:21
od 2250 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
TARTAK Sarnia Zwola Wiktor Pawłowski
78 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Podobne oferty pracy

Praca na nocki

Zatrudnię na nocki ( co drugą noc) sprzątanie na obiekcie sportowym. Prokocim. Preferowane panie

2024-05-02 18:58:30
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
606216034
Kraków +124km
8 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca na nocki Sarnia Zwola