Praca na kuchni w Sopocie

Znaleźliśmy 8 ofert

Kucharz/ kucharka- Beach Bar w Sheraton Sopot...

W Sheraton Sopot Hotel wierzymy w tworzenie niezapomnianych wrażeń dla naszych gości, a nasz bar na plaży jest tego przykładem! Położony w doskonałej lokalizacji oferuje wyśmienitą kuchnię, zapewniając..

2024-04-27 21:44:55
Sheraton Sopot Hotel
11 dni temu z erecruiter.pl

Kucharz/kucharka

W Sheraton Sopot Hotel jesteśmy dumni z zapewniania naszym gościom wyjątkowej gościnności i niezapomnianych wrażeń kulinarnych. Jako pięciogwiazdkowy hotel przykładamy dużą wagę do utrzymywania najwyższych..

2024-04-27 21:35:12

Kucharz do Hotelu / młodych możemy przyuczyć

Hotel 5* zatrudni do swojego zespołu kandydata/ kandydatkę na stanowisko: KUCHARZ Gwarantujemy: • Atrakcyjne warunki finansowe • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie (również poza sezonem) • Możliwość zdobycia doświadczenia u boku utalentowanego Sze

2024-05-06 16:39:10
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Hotel Sp. z o.o
2 dni temu z lento.pl

Kucharz

OSOBOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI Jeśli: Czujesz się kimś wyjątkowym Dzielisz naszą pasję gościnności Nie ustajesz w swoim rozwoju Masz odwagę pójść dalej Czujesz w sobie ducha zdobywcy Jesteś innowacyjny Jesteś otwarty na naukę Dołącz do nas, otwierają się p

2024-04-26 11:50:02
Sofitel Grand Sopot
12 dni temu z praca.pl

Kucharz / Kucharka

Twój zakres obowiązków, Do nowo powstającego projektu restauracji rybnej Zezowata Flondra w Sopocie, poszukujemy osób na stanowisko Kucharza., Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami., Efektywne wykorzystanie czasu pracy., Dbanie..

2024-04-24 14:40:35
Aqua House Sp. z o. o
5,0
14 dni temu z pracuj.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami, przyrządzanie/ wydawanie dań a'la carte, organizacja śniadań i obiadokolacji, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Praca od poniedziałku do niedzieli, zgodnie z grafikiem u

2024-04-23 18:41:28
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
5,0
15 dni temu z Gdański Urząd Pracy

Kucharz / Kucharka - Hotel Aqua 3* Sopot

Twój zakres obowiązków, przygotowywanie dań zgodnie ze standardami, dbanie o odpowiednią estetykę potraw, dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych, umiejętne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat, dbanie o czystość w miejscu..

2024-04-11 17:40:28
DOBRY HOTEL
27 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, przygotowywanie potraw według receptur i norm jakościowych, utrzymywanie czystości w kuchni i magazynie, kontrola jakości produktów i ich przechowywanie, dbanie o estetykę podania potraw, przestrzeganie standardów BHP i..

2024-04-10 12:40:38
Rodzaj pracy: Stała
Pomarańczowa Plaża
28 dni temu z pracuj.pl