Praca na kuchni w Karpacz

Znaleźliśmy 5 ofert

KUCHARZ, KUCHARKA, SZEF KUCHNI, POMOC KUCHENNA

Pilnie poszukiwani pracownicy do Pracy na kuchni w restauracji Z KUCHNIĄ POLSKĄ w Karpaczu. Więcej informacji pod numerem tel. 574 693 262

2024-01-03 15:42:12
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
WILCZY APETYT
86 dni temu z lento.pl

Kucharz, pomoc kuchenna Karpacz ️

Pilnie poszukujemy załogi na kuchnię do restauracji z kuchnią polską w Karpaczu!!! Potrzebujemy kucharza i osoby do pomocy na kuchnię- wszelkich informacji udzielamy pod nr telefonu 574693262

2024-01-28 20:02:07
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Restauracja Wilczy Apetyt
61 dni temu z lento.pl

Kucharka/rz do tradycyjnej kuchni. Zarobisz!!!

Pracujesz ile chcesz! Lubimy osoby o silnym charakterze, pracowitych Praca w Karpaczu tylko dla osób z: -pasją -solidnych, - o wysokiej kulturze osobistej Gwarantujemy: -stałość zatrudnienia -solidne zarobki, pracę w bardzo zgranym, miłym zespole! to

2024-01-21 17:34:22
Riesengebierge
68 dni temu z lento.pl

Kucharka/rz tradycyjny, super zarobki! Zakwaterowanie!!

Praca w Karpaczu, bardzo dobrze pracujesz i tak zarabiasz. Możliwość zakwaterowania. Oczekujemy : -pasji -pracowitości -kultury osobistej -tworzymy pracowity zespół

2024-02-01 18:35:34
57 dni temu z lento.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:gotowanie, wydawanie posiłków Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe, średnie branżowe, zasadnicze branżowe, średnie zawodowe 4-letnie, pomaturalne/policeal

2024-01-11 18:40:59
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ANDA-POL ANNA CHRZANOWSKA
78 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca na kuchni Karpacz