Praca Mycie okien w Giżycku

Znaleźliśmy 3 oferty

Sprzątanie jachtów - dobra płaca

Poszukujemy jednej lub dwóch osób do pomocy przy sprzątaniu jachtów, na 3-4 godziny w soboty, w godzinach 10:00-14:00. Możemy w razie potrzeby zapewnić transport - odbierzemy i odwieziemy. Szczegóły do uzgodnienia :) - zapraszam, tel. 601 070 392

2024-04-16 21:35:40
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Sezonowa
Eskapada
10 dni temu z lento.pl

Sprzatanie jachtów

Dzień dobry, poszukuję osób do sprzątania jachtów, praca w soboty od maja 2021 r

2024-02-16 13:22:29
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Czarter jachtów
70 dni temu z lento.pl

Osoba sprzątająca

Zakres obowiązków:-sprzątanie pomieszczeń biurowych-dbanie o czystość i porządek Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: Doświadczenie zawodowe: mile widziane Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLNRodzaj umowy:Umowa o prac

2024-04-24 18:41:37
od 2121 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Ics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku
Podobne oferty pracy

Mycie okien- Olsztyn

Oferta Pracy Szukamy osoby do mycia okien w Olsztynie, więcej informacji pod numerem telefonu 510 012 290

2024-04-22 12:56:17
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Impel
Olsztyn +88km
4 dni temu z lento.pl

Praca przy myciu okien

Zatrudnue mycia okien, praca od poniedziałku w godzinach 12-19, umowa zlecenie

2024-04-18 14:34:38
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
mil
Olsztyn +88km
8 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Giżycko

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 286 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy