Praca Montaż zlewów w Opolu

Znaleźliśmy 9 ofert

Hydraulik - Szwajcaria

Agencja Pracy Euro Group wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5761, dla swojego partnera w Austrii prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko hydraulik. Wymagania: - wykształcenie kierunkowe - doświadczenie w zawodzie..

2024-04-22 09:18:20
EURO GROUP Łukasz Koszur
4,2
14 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Monter Hydraulik (Niemcy)

Opis oferty pracy:VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko Hydraulik Zakres obowiazkow:◾Montaz ◾Instalacje ogrzewania podlogowego◾Montaz..

2024-04-16 09:32:35
VIRTUS Automotive Personal
20 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Hydraulik - monter instalacji sanitarnych i grzewczych

Szukasz stabilnej pracy w branży budowlanej? Dołącz do naszego zespołu jako hydraulik! Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego. Twoje obowiązki: - Montaż, naprawa i konserwacja instalacji sanitarnych i grzewczych..

2024-04-10 09:48:37
5000 - 8000 zł
P.U.H. RUR-WOD Wojciech Ilnicki
26 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Hydraulik z językiem niemickim

Agencja Pracy PREMIUM WORK, zatrudniająca pracowników w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, głownie na stanowiskach elektryk, hydraulik, monter instalacji sanitarnych, aktualnie, dla swojego partnera w Niemczech, poszukuje kandydatów na stanowisko: Hydra

2024-04-16 12:37:02
Premium Work Sp. z o.o
20 dni temu z lento.pl

Hydraulik - poszukiwany

Oferta pracy w Niemczech Firma Elsta GmbH z siedzibą w Kolonii, w zachodnich Niemczech działa na rynku od 1994 roku. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem zarówno do klientów jak i naszych pracowników. Nasze zlecenia są długoterminowe, dobrane do

2024-03-26 11:05:08
ELSTA GmbH
41 dni temu z lento.pl

Hydraulik - praca Niemcy

Abacent Personalservice jest agencją z ugruntowaną od ponad 20 lat pozycją na rynku pracy w Niemczech. W ciągu tego czasu nawiązaliśmy współprace z wieloma firmami, które dzięki doświadczeniom z naszymi pracownikami, w większości z Polski, chętnie zg

2024-02-17 12:24:22
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
abacent personalservice
79 dni temu z lento.pl

Hydraulik /Monter instalacji sanitarnych - Praca...

2024-02-12 09:05:31
84 dni temu z lento.pl

Hydraulik

Zakres obowiązków:praca na stanowisku hydraulika-montaż instalacji, pomopy ciepła, piece, kotłownie (od podstaw) Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowsku 6 m-cy, zdo

2024-04-23 18:41:26
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przedsiębiorstwo usługowo handlowe bojan...
13 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Hydraulik

Zakres obowiązków:Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych, CO i gazowych. Montaż kotłów gazowych. Montaż pomp ciepła. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: Czytanie projektów budowlanych, Komunikatywność Wynagrodz

2024-03-14 18:41:21
od 6800 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Klisz sp. z o.o
53 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż zlewów Opole