EURO GROUP Łukasz Koszur

20 ocen
Bartosz
11 styczeń 2024 11:12
Osobiście bardzo polecam! Miłe i profesjonalne podejście przez personel, oraz praca w bardzo dobrych warunkach.
pokaż więcej...
Magesticzek
11 styczeń 2024 07:01
Nieprofesjonalne podejście do pracowników. Traktowanie na najniższym możliwym poziomie i oszukiwanie co do lokalizacji i jakości oferty. Na miejscu okazuje się, że wszystkie podane przez firmę informacje były fałszywe co tylko świadczy o tym, że nawet nie chce im się weryfikować lub co gorsze celowo wprowadzają w błąd
pokaż więcej...
Tomasz Krawczyk
02 styczeń 2024 20:38
Firma, którą jak najbardziej można polecać. Pomoc w uzyskaniu pracy jak i podczas jej trwania. Cała ekipa zaangażowana w swoją pracę. No w skrócie pełna profeska.
pokaż więcej...
Dariusz Ostrowski
30 grudzień 2023 21:15
Świetna firma z rzetelnym podejściem do sprawy! Bardzo szybki odzew w sprawie ofert pracy oraz łatwy kontakt szczególnie z Sebastianem. Dobre warunki pracy, mają dużo kontaktów z różnymi pośrednikami. Uczciwa firma dla uczciwych ludzi :)
pokaż więcej...
Marcin Biela
30 grudzień 2023 18:46
Jeśli ktoś szuka konkretnej roboty dla ogarniętych ludzi to z wszystkich agencji pracy w naszej okolicy moim zdaniem tylko Eurogroup stoi na bardzo wysokim poziomie. Polecam !
pokaż więcej...
Macek Macek
13 wrzesień 2023 09:32
Bardzo fajna firma, szybko i sprawnie załatwiają prace, moim zdaniem Pan Karol jest jednym z najlepszych przedstawicieli agencyjnych z którym miałem możliwość współpracy, Pozdrawiam.
pokaż więcej...
Judyta Palarz- Radecka
19 sierpień 2023 13:41
Firma nie traktuje ludzi poważnie, zaplanowany wyjazd w niedzielę, sobota popołudniu pracownik informuje ze nie jedzie bo ma urlop. Firma oczywiście zamknięta na pytanie co z tym wyjazdem, odpowiedź "Nie wyszło" Nawet nie pamiętają komu wysyłają informację gdzie ma jechać do pracy........
pokaż więcej...
Czworo Czworo
04 kwiecień 2023 18:47
Polecam to biuro, Pana Karola i Davida :) pozdrawiam
pokaż więcej...
Tadeusz Snoch
13 marzec 2023 20:00
pokaż więcej...
Piotr Kubica
27 luty 2023 17:29
pokaż więcej...
Roman Krautwurst
13 luty 2023 20:19
AGENCJA GODNA POLECENIA. PERSONEL KOMPETENTNY I POMOCNY.
pokaż więcej...
Romek Staniczek
13 luty 2023 20:12
pokaż więcej...
Martin Adamiec
13 luty 2023 20:09
Firma godna polecenia , miły i życzliwy personel zawsze wszystko zgodne z umową
pokaż więcej...
Marek Kotula
13 luty 2023 18:42
Dobrze zgrany zespół, pomocny, dbajacy o pracownika. Zawsze można na nich liczyc. Polecam
pokaż więcej...
Татьяна Карпович
03 luty 2023 22:36
pokaż więcej...
Natalia Jajko
27 październik 2022 15:27
Z
pokaż więcej...
Paartur 116
24 sierpień 2022 16:16
Najgorsze biuro w okolicy, pracowałem ponad dwa miesiące temu, kontaktu nie ma, oraz pieniędzy do teraz nie zobaczyłem. Wyborny Pan Dawid nawciska każdemu doświadczenia oraz umiejętności tylko po to, by pojechać, a na miejscu się okazuje ze jest coś kompletnie innego. Z studenta który nie posiadał doświadczenia oraz wykształcenia, w papierach austriackich stałem się wyspecjalizowanym budowlańcem z kilkunastoletnim doświadczeniem oraz stażem pracy w kilku polskich firmach. Jeśli ktoś naprawdę chce pojechać do pracy za granice, niech nawet nie bierze pod uwagę tego oszustwa oraz kłamliwych pracownikow. Podsumowując, stracony czas pieniądze i nerwy.
pokaż więcej...
Marek Grabiec
10 maj 2022 22:17
Nie Polecam!

Panowie Dawidy tylko obiecują i nic więcej!

Z początkiem kwietnia miałem wyjechać do Austri po zapewnieniach Pana Dawida" Firma juz ma już ma wszystkie twoje papiery, czekają na ciebie" zwolniłem się z pracy aby pojechać, po czym ostatecznie wyjazdu nie było. Miałem pojechać za tydzień, dwa,trzy oczywiście nie wyszło. Później w akcje włączyła się Pan Dawid , który już w piątek wysyłał numery do "zgadajcie się bo w poniedziałek 100% jedziecie" a chłopaki nie mają o niczym zielonego pojęcia, bez adresu bez umowy. W poniedziałek oczywiście wszystko zwalone na kierowniczkę budowy w austri. Po wszystkim nasz piękny kontakt się urywa, odrzucanie połączeń, głuche telefony, nawet nie potrafią oddzwonić. Dodam,że zostałem potraktowany tak przez biuro drugi raz, pierwszy byl 4 lata temu, gdy znajomy pojechał ja oczywiście miałem dojechać za tydzień, dwa, trzy. Z całej akcji wyszło ponad miesiąc siedzenia w domu i długi, które teraz trzeba spłacić.
pokaż więcej...
Salvakh W
30 marzec 2021 08:04
Jedna z najlepszych jeśli nie najlepsza z agencji. Nie mam porównania z innymi ale nie mam powodów żeby szukać. Agenci i agentki są przede wszystkim uprzejmi i rzeczowi. Nie ma niedomówień. Najważniejsze, że jest stały kontakt i stała pomoc. Kto szuka pracy przez agencję nie musi szukać innej agencji.

Pozdrawiam i polecam - kolejność dowolna.
pokaż więcej...
Adrian Klima
02 marzec 2021 19:22
Wspaniała zoorganizowana ekipa. Służą pomocą. Nie zostawiają człowieka bez opieki. Współpraca jest z nimi owocna.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o EURO GROUP Łukasz Koszur

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO GROUP Łukasz Koszur
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości