Praca Montaż szalunków w Olsztynie

Znaleźliśmy 3 oferty

Brygadzista/Cieśla/Zbrojarz/Pomocnik/Pracownik...

STE Capital Sp. z o.o. wykonuje prace budowlano-modernizacyjne według indywidualnych projektów. Realizuje inwestycje dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Przedmiotem oferty są usługi budowlano-remontowe zarówno obiektów mieszkalnych,..

2024-06-06 12:27:53
Ste Capital Sp. z o.o
11 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Zatrudnię murarzy i cieśli szalunkowych na terenie... Nowe

Zatrudnię murarzy i cieśli szalunkowych na terenie Olsztyna. Wynagrodzenie i warunki pracy do ustalenia. Zapraszam do kontaktu telefonicznego

2024-06-17 08:03:16
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przedsiębiorstwo Budowlane
Dzisiaj z lento.pl

Zbrojarz- cieśla szalunkowy

Zakres obowiązków:Zbrojenie, szalowanie, czytanie planów budowlanych konstrukcji żelbetonowych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: Umiejętność czytania planów budowy konstrukcji żelbetonowych - ko

2024-06-14 18:42:03
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
A. k. sykut innenausbau alicja sykut
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż szalunków Olsztyn