Praca Monter Instalacji Monachium

Znaleźliśmy 4 oferty

Monter instalacji przeciwpożarowych

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla

2024-04-16 04:40:06
BestHill Work
Monachium, Stuttgart
12 dni temu z Employsystem

MONTER INSTALACJI TRYSKACZOWEJ (m/z) - niemiecka...

Instalcje budowlane lub przemysłowe:- demontaz instalacji tryskaczkowych- montaz instalacji tryskaczkowych- Praca na podstawie rysunku technicznegoWymagania- Doświadczenie w montażu instalacji tryskaczowych - Ukończona szkoła zawodowa w tym lub podob

2024-04-23 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
Monachium
5 dni temu z jobs.pl

MONTER INSTALACJI GAZOWEJ I WODNEJ - umowa na...

ObowiązkiInstalacje w budownictwieMontaż instalacji sanitarnychMontaż ogrzewaniaPraca na podstawie rysunku technicznegoWymaganiaDoświadczenie jako monter lub na podobnym stanowiskuUkończona szkoła zawodowa w danym kierunku, ale nie zawsze jest do wym

Monachium

Monter instalacji wentylacyjnych, grzewczych...

Twój zakres obowiązków:Montaż kanałów wentylacyjnych, instalacji sanitarnych i grzewczych na budowachMontaż i serwisowanie urządzeń wentylacyjnych, sanitarnych i grzewczychNasze oczekiwania:Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek koniec

2024-04-11 21:25:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Multiserwis sp.zo.o
Austria (Wiedeń, Innsbruck), Niemcy (Monachium)
17 dni temu z infopraca.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Monachium