Praca Budowlaniec Monachium

Znaleźliśmy 4 oferty

Malarz budowlany zatrudnienie bezposrednie u...

Opis stanowiska:Przygotowanie powierzchni do malowaniaMieszanie farb,Malowanie ścian, sufit ów, fasadDrobne prace wykończenioweWymagania:Wykształcenie kierunkowe - Malarz,Kilkuletnie doświadczenie,Znajomość języka niemieckiego - wym óg konieczny,Praw

2024-05-08 11:53:56
Rodzaj pracy: Stała
okolice Monachium
9 dni temu z jobs.pl

Pomocnik budowlany. Pomocnik glazurnika

Opis stanowiska:Prace związane z układaniem płytekKosmetyczne naprawy i konserwacjaFugowanieKoordynacja zużycia materiał ówWymagania:Doświadczenie przy układaniu płytekmile widziane wykształcenie budowlane kierunkoweZnajomość j. niemieckiego ( warune

2024-05-08 11:53:54
Monachium

Praca dla elektryka budowlany

Jesteśmy niemiecką agencją zatrudnienia tymczasowego. Od 2001 roku oferujemy naszym kandydayom atrakcyjną pracę. Arcon Personalservice GmbH przeprowadzi Cię skutecznie przez etat wejścia na niemiecki rynek pracy. Opiekun w j. Polskim zatroszczy się o

2024-05-04 11:00:12
Arcon Personalservice GmbH
Monachium
13 dni temu z gowork.pl

Blacharz - Dekarz budowlany - Praca w Niemczech...

Sepona Personal - godna zaufania niemiecka agencja pracy zatrudni osoby do pracy w Niemczech.Posiadamy ponad 14-letnie doświadczenie na niemieckim rynku pracy. Blacharz - Dekarz budowlany - Praca w Niemczech - Niemiecka UMOWA!!!Obowiązki montaż dachó

2024-05-05 11:00:24
SEPONA PERSONAL
Monachium
12 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Monachium