Praca Budowlaniec Frankfurt

Znaleźliśmy 8 ofert
Promowane (pokaż tylko promowane)
Logo elektron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Oferta sponsorowana

Spawacz TIG - Frankfurt nad Menem (SIEMENS)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Prace spawalnicze na halach WYMAGANIA: - Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy; - Mile widziane wykształcenie kierunkowe; - Prawo jazdy kat. B i Auto; - Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość; - Samodzielność i sta

2024-04-27 07:30:03
Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Pracownik budowlany (Cieśla, Zbrojarz i Pomocnik)

Polska firma branży budowlanej, która działa na polskim i zagranicznym rynku. Firma specjalizuje się na robotach budowlanych w stanie surowym. Zatrudni pracowników na stanowisko: Cieśla szalunk

2024-04-15 15:37:13
Berker Dominis Sp. z o.o
4,7
13 dni temu z hrlink.pl

Brygadzista budowlany z językiem niemieckim

Jesteśmy polską firmą budowlaną działającą na rynku niemieckim. Wykonujemy zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze prace wykonywane są na terenie całych Niemiec. Aktualnie poszukujemy..

2024-04-12 09:31:23
Derma-Bau
Frankfurt nad Menem
16 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Pracownik budowlany - Niemcy

VB IDEA PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w poszukiwaniu pracowników dla Klientów. Naszym celem jest połączenie odpowiednich Kandydatów z najlepszymi pracodawcami. Działamy w różnych branżach i oferujemy..

2024-04-05 22:22:55
17800 - 19200 zł
VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
5,0
23 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Elektryk budowlany

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill

2024-04-03 04:40:06
BestHill Work
25 dni temu z Employsystem

ELEKTRYK BUDOWLANY - 14 €/h brutto + 25 € Netto...

BestHill Work to prężnie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill

2024-04-09 04:40:06
19 dni temu z Employsystem

Elektryk/ elektryk budowlany

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:Elektryk, elektryk przemysłowy, mechatronikMiejsce pracy: 60311 Frankfurt/Main Elektryk/ elektryk budowlanyObowiązki instalacje elektryczne budowa, gniazdka, oświetlenie Wymagania język niemiecki dobre podst

2024-04-26 11:00:12
Work-4-All Sp. z o.o
2 dni temu z gowork.pl

Elektryk budowlany - pomocnik elektryka

Elektryk budowlany - pomocnik elektrykaObowiązki ·montaż instalacji elektrycznych ·montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia ·wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych Wymagania ·podstawowa znajomość języka niemieckiego (mi

2024-04-24 11:00:17
Pośrednictwo Pracy Soberka
4 dni temu z gowork.pl

Pracownik budowlany - cieśla, zbrojarz

Twój zakres obowiązków, Na czym polega praca:, prace szalunkowe na systemach (DOKA, PERI, MEVA, HARSCO) - ściany i stropy,, prace zbrojarskie (wiązanie cęgami),, dla pomocników – doświadczenie na budowach przy szalunkach i zbrojeniach – stany..

2024-04-19 08:40:11
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
BERKER DOMINIS Sp. z o.o. właściciel marki...
9 dni temu z pracuj.pl

Spawacz TIG - Frankfurt nad Menem (Siemens)

2024-04-22 18:30:17
aplikuj.pl

2024-04-27 07:30:14
aplikuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Frankfurt