Praca Operator Lokeren

Znaleźliśmy 3 oferty

Operator maszyn do cięcia pianki (produkcja materacy)od...

ZAKRES OBOWIĄZKÓWobsługa maszyny do cięcia pianki przy produkcji materacykontrola cięcia pod względem proporcji, rozmiaru, jakościdrobne naprawy techniczne praca na 2 zmiany (5.30-13.15; 13.15-21.30)szkolenie na 1 zmianieOFERUJEMYzatrudnienie długote

2024-04-26 21:25:42
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Link2work spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Lokeren
14 dni temu z infopraca.pl

Operator maszyn do cięcia (produkcja materacy)...

Opis stanowiska:obsługa maszyny do cięcia materiału przy produkcji materacykontrola cięcia pod względem proporcji, rozmiaru, jakościdrobne naprawy techniczne praca na 2 zmiany (szkolenie na 1 zmianie) Wymagania:wykształcenie technicznemin. 1 rok dośw

2024-05-06 11:53:54
Rodzaj pracy: Stała
Lokeren
4 dni temu z jobs.pl

2024-04-05 16:29:01
Link2work
35 dni temu z elevatosoftware.com

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Lokeren