Praca Operator Antwerpia

Znaleźliśmy 3 oferty

OPERATOR URZĄDZEŃ CNC

Opis stanowiska:programowanie, ustawianie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie komputerowo,nadz ór nad procesem produkcji,kontrola jakości wykonywanych element ów,dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego,konserwacja i drobne naprawy

2024-04-17 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
Antwerpia
15 dni temu z jobs.pl

Operator wypalarki CNC

Praca polega na obsłudze wypalarki CNC. Jest to obrabiarka, kt óra służy do cięcia plazmowego blach oraz innych materiał ów, dzięki wykorzystaniu palnika plazmowego.Wymagania:- umiejętność wprowadzania gotowych program ów do urządzenia (komputera mas

2024-04-17 11:53:53
Antwerpia

Operator CNC od zaraz

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodacym dostawca uslug HR zajmujaca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu zn

2024-04-29 18:00:07
Expertum GmbH Oddział w Polsce
Antwerpia
3 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Antwerpia