Praca Mechanik Antwerpia

Znaleźliśmy 4 oferty

Mechanik Samochodów Osobowych

Opis stanowiska:Diagnozowanie, naprawianie oraz regularna obsługa samochod ów osobowychPrzestrzeganie właściwych zasad technologicznych naprawy pojazd ów, zgodnie z najnowszą wiedzą techniczną oraz dokumentacją producentaLokalizowanie usterek, wykony

2024-05-06 11:53:56
Rodzaj pracy: Stała
Antwerpia
Wczoraj z jobs.pl

Mechanik przemysłowy

Opis stanowiska:Naprawianie, konserwacja i serwisowanie maszyn oraz urządzeń przemysłowychDemontowanie zespoł ów lub podzespoł ów maszyn i urządzeń.Właściwe ustawianie, dokręcanie i luzowanie połączeń śrubowych i kołnierzowychPodstawowa obr óbka meta

2024-05-06 11:53:50
Antwerpia

Mechanik/Blacharz samochodowy - Belgia

Naprawa uszkodzeń karoserii samochodów osobowych zgodnie z ustaleniami klientademontaż części blaszanych, zderzaków i części luźnychOferujemy:umowa belgijskawynagrodzenie od 2000 do 2500 euro netto miesięcznie (możliwe nadgodziny)wypłaty tygodniowe z

2024-04-19 21:25:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
HRBC Group Sp. z o.o
5,0
Belgia, Antwerpia
18 dni temu z infopraca.pl

Mechanik ciężarówek i vanów Nowe

Praca w renomowanej międzynarodowej firmie dla mechanika samochodów ciężarowych, z j. angielskim. Stawki od 18-25e/ h brutto (zależne od doświadczenia). Mechanik ciężarówek i vanów Różnego rodzaju naprawy samochodów ciężarowych. Dla naszego Klienta z

2024-05-07 11:00:22
Z.U.R.S. Michał Rachubka
Antwerpia
Dzisiaj z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Antwerpia