Praca Kierowca Litwa

Znaleźliśmy 5 ofert

Kierowca taxi

Keleivių pervežimo veikla pagal individualiosios veiklos pažymą. Grafikas - laisvas. Uždarbis per mėnesį siekia nuo 1500 - 2500 eur grynais į rankas ir daugiau ( per darbo dieną mažiausiai uždirbama 70 - 100 eur į rankas, savaitgaliais 150- 200 eur.

2024-05-15 10:48:02
Viateka
Wczoraj z cargocv.eu

Kierowca

Darbo aprašymas: Įmonei reikalingas autobokštelio vairuotojas dirbti nepilnu etatu. Reikalavimai: vairuotojo pažymėjimas B C kategorija, privalumas - panašaus darbo patirtis, bendras supratimas apie techniką, atsakingumas, sąžiningumas. Įmonė siūlo:

Pakylam
Litwa,Kowno

Kierowca transportu międzynarodowego na kołach

Siūlome darbą tolimųjų reisų vairuotojams ratais su CE kategorija Maršrutas Lietuva - Didžioji Britanija -Lietuva. Reiso trukmė 8-12 d. Nauji vilkikai MB ir DAF su tentinėmis - užuolaidinėmis puspriekabėmis. Laiku mokamas atlyginimas. Transporto bazė

2024-05-15 10:48:01
Transagma
Litwa,Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii,Olita

Kierowca transportu międzynarodowego

Transporto įmonė siūlo darbą tolimųjų reisų vairuotojams Lietuva- Norvegija Alga: LT-NO 90 Eur Reiso trukmė: LT-NO 5-6 dienos - Transporto priemonė kubavykas Reikalavimai: -Vairuotojas iš Klaipėdos -Vairuotojo pažymėjimas su CE kategorija

2024-05-14 10:48:02
Milasta
Litwa,Norwegia
2 dni temu z cargocv.eu

Kierowca betonomieszarki

Ieškome vairuotojo su patirtimi, darbui su betonvežiu Jonavos rajone

Sbetonas
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Litwa

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 485 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy