Praca Gipsiarz Holandia

Znaleźliśmy 3 oferty

Tynkarz / Gipsiarz - Holandia

Opis stanowiska:tynkowanie, gipsowanie, szpachlowaniekładzenie płyt karton-gips.Wymagania:3-letnie doświadczenie na stanowisku tynkarz, gipsiarz;Sumienność i zaangażowanie, pracowitość, wysoka kultura osobistaUmiejętność pracy zespołowej, ale też dob

2024-04-25 11:53:51
Rodzaj pracy: Stała
Holandia
3 dni temu z jobs.pl

Praca na terenie Holandii Tynkarz/gipsiarz Mp75

- tynki wewnętrzne, maszynowe [tynki mokre] dobre brane pod uwage dodatkowe umiejetnosci KOGO SZUKAMY: Samodzielnych tynkarzy lub ekip 2-3 osobową , które pod naszym nadzorem mogłyby podjąć się wykonania tynków w ramach naszej firmy. Mamy jasne warun

2024-04-05 07:01:00
Gipsstuk
23 dni temu z lento.pl

Zlecę prace na terenie Holandii Tynkarz/gipsiarz...

- tynki wewnętrzne, maszynowe [tynki mokre] dobre brane pod uwage dodatkowe umiejetnosci KOGO SZUKAMY: Tynkarz Płytkarzy Samodzielnych tynkarzy, którzy pod naszym nadzorem mogliby podjąć się wykonania tynków w ramach naszej firmy. Mamy jasne warunki

Umowa o dzieło Rodzaj pracy: Inna
Jan R

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Holandia