Praca Kierowca Fulda

Znaleźliśmy 5 ofert

Kierowca -Dostawca- kat B Nowe

Opis stanowiska:Kierowanie pojazdem,załadunek i rozładunek koszy transportowych zgodnie z informacjami dostępnymi na aplikacji,trasa zaznaczona r ównież na aplikacji, powtarzająca się.Wymagania:motywacja do pracy prawo jazdy kat B znajomość niemiecki

2024-05-06 11:53:51
Rodzaj pracy: Stała
Fulda
Dzisiaj z jobs.pl

Kierowca C+E okolice Fuldy 2750€ brutto + diety

Werkservice zajmuje się rekrutacją, zatrudnianiem i delegowaniem ludzi do pracy zarówno na terenie Polski, jak i za granicę. Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy: KIEROWCY C + E Miejsce pracy: Niemcy / okolice Fuldy Obowiązki: •..

2024-03-07 12:43:40
Werkservice
Fulda
60 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Kierowca CE, 2500/2700 Euro na rękę, STAŁA LINIA...

Uwaga: w obecnej chwili brak miejsc na tę ofertę pracysprawdź w innym terminie lub zostaw kontakt poprzez formularz Mamy dla Ciebie pracę!Rekrutujemy dla naszego niemieckiego klienta, firmy z okolic Fuldy, na KIEROWCĘ KATEGORII C+EKLIENT OFERUJE: Wyn

2024-02-14 05:25:42
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dungito Polska Sp. Z o.o
Niemcy, Fulda
82 dni temu z infopraca.pl

Trener kierowców, 2800/3000 Euro na rękę, Fulda...

Jesteś doświadczonym kierowcą i chciałbyś przekazać swoją wiedzę innym? Mamy dla Ciebie pracę! Poszukujemy dla naszego niemieckiego klienta: Trenera kierowców.KLIENT OFERUJE: Zarobki 2800/3000 Euro na rękę Pracę na jednej zmianie Zatrudnienie bezpośr

2024-01-25 15:25:57
Niemcy, Fulda, Niemcy
102 dni temu z infopraca.pl

Kierowca kat. CE plandeka, bez języka

Kierowca kat. CE plandeka, bez języka83-HEI06-21OFERUJEMY: Wysoką pensję 2600/2800 euro netto (na rękę) Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony Świadczenia socjalne: Kindergeld - 200€ na dziecko, ubezpieczenie, składki na niemiecką emeryturę Op

2024-05-05 11:00:24
ASMO Solutions Sp. z o.o
1,0
Fulda
Wczoraj z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Fulda