Praca Pokojowa Francja

Znaleźliśmy 2 oferty

Pokojówka/pokojowy w hotelu. Francja Nowe

Do Twoich obowiązków będzie należało:sprzątanie i utrzymanie w czystości pokoi i części wspólnych obiektu,sprawdzenie czystości pościeli, ręczników etc.stosowanie standardów hotelu.Oczekujemy:doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,umiejętności

2024-05-03 11:54:01
Francja
Dzisiaj z jobs.pl

pokojówka / pokojowy - Francja Nowe

Opis stanowiska:sprzątanie pokoj ów hotelowych oraz pomieszczeń sanitarnych.Wymagania:WYMAGANE doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - minimum rok.Oferujemy:12,00 EUR brutto na godzinę,możliwe nadgodziny - dodatkowo płatne,praca u stałego, sp

2024-05-03 11:53:56
Rodzaj pracy: Stała
Francja

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Francja