Praca Pokojowa Francja

Znaleźliśmy 6 ofert
Oferta sponsorowana

Zbrojarz, oddelegowanie do Francji od 8.04, budowa...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami, - Praca przy budowie linii metra w Grenoble, - Praca na obiektach przemysłowych. WYMAGANIA: - Doświadczenie w pracach zbrojarskich, - Umiejętność czytania rysun

2024-04-06 22:30:14
Pracownicy Budowlani Sp. z o. o
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Pokojówka/Pokojowy Francja Nowe

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998 Aktualnie dla naszych klientów – HOTELI położonych w atrakcyjnych turystycznie destynacjach we FRANCJI poszukujemy osób z doświadczeniem na sezon letni 2024 na stanowisko:..

2024-04-16 08:49:08
od 8500 zł
GRH Polska
Bordeaux
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Pokojowa ze znajomością j. francuskiego

Od 2005 roku specjalizujemy się w łączeniu wykwalifikowanych pracowników z renomowanymi pracodawcami we Francji. Wspieramy naszych pracowników na każdym etapie organizacji pracy - począwszy od

2024-03-21 10:12:02
1700 - 1900 zł
Eu Workers
2,6
Francja
26 dni temu z pl.europa.jobs

Pokojówka/Pokojowy S.Letni

W GRH już myślimy o słonecznych dniach! GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta kandydatów do pracy w Hotelarstwie na stanowisku: POKOJOWA / POKOJOWY Oferta pracy tymczasowej Sezon letni: IV.2024-X.2024 A gdzie? -..

2024-03-28 14:21:17
GRH Polska
Bordeaux
19 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Pokojowa

Twój zakres obowiązków, prace porządkowe na terenie obiektów hotelowych (pokoje, ciągi komunikacyjne, apartamenty, części wspólne) w najpiękniejszych regionach Francji..

2024-04-15 10:41:10
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
EU WORKERS POLAND
2,6
Francja
Wczoraj z pracuj.pl

Pokojowy / Pokojowa

Twój zakres obowiązków, Sprzątanie pokoi hotelowych zgodnie z wyznaczonymi standardami, Utrzymywanie porządku w przestrzeniach wspólnych, Wymiana pościeli, ręczników, uzupełnianie kosmetyków..

2024-04-11 10:40:35
Rodzaj pracy: Stała
GRH Polska Sp. z o.o
Francja
5 dni temu z pracuj.pl

Pokojowa/Pokojowy

Pokojowa/PokojowyObowiązki sprzątanie obiektów hotelowych: pokoi i części wspólnych Wymagania · Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy: Pokojowy/wa, personel sprzątający. · Znajomość języka angielskiego lub francuskiego · Dyspozycyjność na cały s

2024-04-02 11:00:28
GRH
Perpignan
14 dni temu z gowork.pl

Pani pokojowa do 4* hotelu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - sprzątanie pokoi zgodnie z wyznaczonymi standardami - utrzymywanie czystości i higieny w pokojach i całym obiekcie WYMAGANIA: - pozytywne nastawienie do pracy - umiejętność budowania pozytywnych relacji z gośćmi - dyspozycyjność

2024-03-21 22:30:17
PI MANAGEMENT SP. Z O.O
aplikuj.pl

Pokojowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Sprzątanie pokoi i łazienek hotelowych - Sprzątanie powierzchni wspólnych hotelu i restauracji - Utrzymanie czystości w salach konferencyjnych - Współpraca z działem Recepcji obiektu WYMAGANIA: - Odpowiedzialność i systematycznoś

2024-04-10 18:30:17
Chochołowy Dwór
aplikuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Francja